O Sanofi Consumer Healthcare

Ve společnosti Sanofi Consumer Healthcare je naší ambicí být jedničkou v oblasti Consumer Healthcare na světě. Usilujeme o to, abychom lidem poskytovali zdravější a plnější život, a nabízíme širokou škálu řešení ve čtyřech hlavních oblastech: kašel a rýma, alergie, péče o bolest, zdravá výživy a trávení. Portfolio CHC zahrnuje řadu předních historických značek, jako jsou Paralen a Ibalgin, které patří k nejuznávanějším výrobkům na trhu v ČR a SR.

O pozici Sales Representative CHC

Na pozici oblastní reprezentant OTC budete mít za úkol reprezentovat firmu u zákazníků, plánovat, uskutečnosvat a vyhodnocovat obchodní jednání s lékárníky ve svém regionu. Budete mít také na starost udržování základní dostupnosti svěřených produktů a navrhování opatření ke zvyšování objemu prodaných výrobků.

Region: Jihočeský a Plzeňský kraj

Hlavní náplň práce:

  • Plánování a realizace obchodních jednání s lékárníky v regionu s cílem prohloubení vzájemné spolupráce a zvyšování prodejů svěřených produktů
  • Budování dobrých vztahů se zákazníky a podpora jejich motivace k oboustranné spolupráci
  • Organizace, spolupráce a prezentace na seminářích za účelem zvýšení povědomí o CHC přípravcích firmy
  • Udržování a zvyšování odborní znalosti přidělených a konkurenčních produktů a znalost indikací daných produktů
  • Průběžné sledování konkurence a vyhodnocování situace na trhu v regionu

Co od Vás očekáváme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Předchozí zkušenosti v oblasti prodeje ve farmaceutickém průmyslu
  • Organizační dovednosti
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Vyjednávácí dovednosti
  • Flexibilita, samostatnost

Potěšíme Vás:

  • Pocitem, že svojí prací přispíváte ke zlepšení života lidí.
  • Spokojeni budete nejen s výší vašeho platu ale i nabídkou benefitů. Pomohou Vám zrelaxovat ve fitness, zajít si do divadla s přáteli či vzít rodinu na vysněnou dovolenou.
  • Budete pracovat pro nás a my na oplátku zapracujeme na Vašem rozvoji, stačí si jen vybrat v čem se chcete zlepšit
  • Myslíme na zadní kolečka - připojistíme Vás pro případ úrazu a pomůžeme Vám navýšit si finance na penzijním účtu.
  • Odměníme také Vaši loajalitu a dlouholetou spolupráci

Společnost
sanofi-aventis, s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

sanofi-aventis, s.r.o., Michaela Slovakova