Asistent/ka vedoucího vědecké skupiny

(zkrácený úvazek)

Baví Vás samostatná činnost včetně organizování lidí, porad a workshopů? Umíte to s čísly a uhlídáte daný rozpočet? Administrativa Vám nedělá problém a zvládnete i komunikaci s úřady? Pak hledáme přesně někoho, jako jste vy.

Náplň práce:

  • Administrativa pro vedení vědecké skupiny – dodržování termínů, příprava podkladů pro vedoucího, příprava podkladů pro grantové projekty a jejich kontroly
  • Komunikace a koordinace – komunikace v rámci jednotlivých oddělení a koordinace jednotlivých činností, e-mailová a telefonická komunikace
  • Finanční kontrola – kontrola rozpočtů v rámci grantových projektů, mzdové podklady
  • Organizace – organizace porad a workshopů, organizace jednotlivých projektů

Požadavky:

  • · SŠ/VŠ ekonomického zaměření nebo obdobná kvalifikace
  • · Dobrá znalost MS Word, MS Excel, MS Powerpoint
  • · Povědomí o systému grantových projektů
  • · Organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • · Systematičnost, samostatnost, důslednost
  • · Čeština min. C1 a angličtina min. psaná B2

Nabízíme:

  • · Zázemí prestižní stabilní instituce
  • · Přátelský kolektiv
  • · 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké benefity
  • · Práce na zkrácený úvazek – max. 0,8
  • · Flexibilní pracovní doba
  • · Jazykové kurzy

Společnost
Ústav přístrojové techniky AV ČR, v.v.i.
Adresa
Královopolská 62/147, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Věda a výzkum, Administrativní pracovník, Asistentka, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ústav přístrojové techniky AV ČR, v.v.i., Ing. Dominika Jestříbková
541 514 377