Společnost Hulker Europe Distribution s.r.o.

hledá kolegu/kolegyni na pozici

Graphic Designer pro ragwear

ragwear je německá módní značka založena v roce 1997 se sídlem v Praze. Značka je populární a vyhledávaná po celém světě pro její stylovou a originální volnočasovou módu.

Popis pracovní pozice:

· Zpracovávání grafických návrhů na tisk, sociální sítě, PR a interní potřeby naší společnosti

· Komunikace zejména s marketingovým týmem a dále interně s návrháři dle požadavků jednotlivých zadání

· Podílení se na vytváření webu, sociálních sítích a newsletterů

· Příležitostně se budete podílet na grafických návrzích kolekcí oblečení

Požadujeme:

Vzdělání v oboru Grafický design nebo 2 roky zkušeností na této/obdobné pozici
Výborná znalost grafických programů ADOBE CREATIVE SUITE (InDesign, Photoshop, Illustrátor)
· Dobrá znalost AJ nutná (denní komunikace v AJ), NJ výhodou

· Schopnost samostatné práce, komunikativnost, spolehlivost, kreativita, preciznost

Nabízíme:

Zajímavou a kreativní práci na plný úvazek v módním průmyslu
Získáte praxi v mezinárodní oděvní firmě
Přátelský kolektiv
Stravenky, bezedný kávovar, jóga a lekce AJ/NJ v rámci pracovní doby
Platové podmínky odpovídající předchozí praxi a zkušenostem pro danou pozici
Zaměstnanecké slevy na oblečení
Kancelář v atraktivních Holešovicích

Nástup možný po domluvě ihned, max. v prosinci.

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

CV a krátký průvodní dopis zasílejte prosím pouze v anglickém či německém jazyce. Na přihlášky v češtině nebudeme brát zřetel. K přihlášce prosím přidejte (odkaz na) ukázky své práce.

Společnost
Hulker Europe Distribution s.r.o.
Adresa
Osadní 324/12a, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hulker Europe Distribution s.r.o., Sarka Golova