Ragwear je populární a vyhledávaná značka pro streetwear / street fashion se sídlem v Praze v roce 1997. Pro management a používání našich online obchodů máme vysoce motivované a kreativní zaměstnance, kteří jsou v naší firmě dlouhodobě, jsou dynamický a zajímají se o společnost, která je k zaměstnancům ohleduplná a zaměstnanci jsou pro firmu vždy důležití.

Přečtěte si také o nás na www.ragwear.com.

Firma v současné době hledá nového kolegu/kolegyni na pozici

Popis pracovní pozice:

Zpracovávat grafické návrhy na tisk, sociální sítě, PR a interní potřeby naší společnosti.
Komunikovat zejména s marketingovým týmem a dále interně dle požadavků jednotlivých zadání
Podílet se na vytváření webu, sociálních sítích a newsletterů.

Požadujeme:

Požadujeme zkušenosti s e-commerce ( práce na webových obchodech a byznysu )

Znalost grafických programů ADOBE

Znalost anglického jazyka nutná

Nabízíme:

Práce v módním průmyslu
Stravenky
Výuka AJ a NJ v pracovní době
Hodiny jógy v pracovní době
Atraktivní finanční ohodnocení

CV prosím pouze v anglickém či německém jazyku. V českém jazyce prosím neposílat. K životopisu prosím přidejte ukázky své práce. Pouze kandidáti z Prahy a okolí.

Společnost
Hulker Europe Distribution s.r.o.
Adresa
Osadní 324/12a, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hulker Europe Distribution s.r.o., Sarka Golova