Tým lektorů-manažerů soustředěný v TC Business School se specializuje na komplexní vzdělávací a poradenské služby pro manažery a management. Byli jsme jedním z prvních poskytovatelů MBA studia v České republice a v současnosti jsme spolu s naším holandským partnerem jediní, kdo v Evropě nabízí manažerské vzdělávání formou Action Learning. Od roku 1998 prošlo našimi manažerskými kurzy, programy rozvoje managementu i koučinky více než 1300 českých i slovenských manažerů z bezmála 350 firem, institucí a organizací.

Obchodník a markeťák, prostě dva v jednom.

Do našeho nevelkého týmu hledáme kolegyni/kolegu, která/ý věří, že pro dosažení výsledků jsou týmová řešení potřebnější než individuální nasazení.

A co jsou ty výsledky, které potřebujeme společně dosáhnout? V prvním kole dostatečné množství zájemců o studium a v tom druhém pak samotné studenty. Zní to jednoduše, ze skutečnosti však víme, že způsoby jak výsledků dosáhnout je potřeba tvořivě vymýšlet v týmu.

Předpokládáme, že budeme potřebovat kapacitu odpovídající zkrácenému úvazku vykonávaném v čase dle potřeby a vzájemné dohody v Praze.

Z času na čas bude práce vyžadovat i cestování v rámci České republiky, vodičský průkaz skupiny B je proto docela potřeba.


Informace o pozici

Společnost
MANAGEMENT TC, s.r.o.
Adresa
Na Zátorce 88/4, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Vzdělávání a školství, Account Manager, Obchodní asistent, Specialista marketingu, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.