Jsme společnost zabývající se výrobou nesterilních léčivých přípravků a doplňků stravy

a hledáme pro posílení našeho týmu pracovníka na pozici: "Laborant/ka kontroly jakosti"

Co vás čeká:

  • vzorkování surovin, obalového materiálu a produktů
  • mezioperační kontroly
  • lékopisné fyzikálně-chemické analýzy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • min. SŠ vzdělání obor chemický nebo příbuzný
  • znalost základů AJ
  • spolehlivost a pečlivost
  • smysl pro týmovou práci

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • praxe v laboratoři a zkušenost s režimem GMP

Co vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní farmaceutické společnosti
  • atraktivní mzdové ohodnocení + 13.plat
  • 5 týdnů dovolené
  • výuka cizích jazyků hrazená zaměstnavatelem
  • příspěvek na stravování
  • odměny při pracovních a životních výročích

Místo pracoviště:

  • Zlín, Kudlov

Nástup:

  • ihned případně dle dohody

Společnost
Noventis s.r.o.
Adresa
Filmová 174, Zlín – Kudlov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Potravinářství, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie, Laborant, Kontrolor, Lékárenský laborant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Noventis s.r.o., Eliška Matějková