Chceš pracovat pro jednu z největších cestovních kanceláří v České republice? Baví tě online marketing? Tak neváhej a přidej se k nám. Nezapomeň nám poslat krátký průvodní dopis, proč máme začít spolupráci právě s tebou! :)

Webmaster

Náplň práce:

  • správa a aktualizace obsahu webu blue-style.cz společně s prodejní aplikací B2C, B2B a dalšími souvisejícími aplikacemi
  • denní kontrola obsahu souvisejícího s platností speciálních nabídek, promo a marketingových akcí, atd.
  • návrhy pro vylepšení stránek
  • komunikace s dodavateli, aktivní spolupráce a koordinace změn s ostatními odděleními
  • nahlašování chyb do HelpDesk systému dodavatele, kontrola stavu úkolů

Co od tebe očekávame:

  • SŠ/VŠ nejlépe technického typu
  • min. 1-2 let na obdobné pozici
  • HTML, CSS, zkušenost s prací v CMS systému
  • orientaci v problematice SEO, online marketing
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, rychlost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci
  • AJ na na komunikativní úrovni
  • výborná znalost českého jazyka

Co nabízíme:

  • máme skvělý produkt a spokojené klienty
  • pracovní stůl na dobré adrese s krásným výhledem na Vltavu
  • možnosti vzdělávání (školení, konference)
  • firemní benefity (stravenky, MultiSport kartu, firemní jazykové kurzy angličtiny aj.)
  • práci ve stabilní společnosti a kolegy, kteří ti rádi podají pomocnou ruku
  • prostor na sebevzdělávání, sledování novinek a možnost posouvat se neustále dál
  • slevy na zájezdy naší společnosti

Společnost
Blue Style k.s.
Adresa
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel