Značka Yves Rocher se zrodila v roce 1959 z vize pana Yvese Rochera, který věřil v kosmetiku založenou na rostlinné bázi, která by zpřístupňovala krásu všem ženám.
Pan Yves Rocher propojil znalosti přírody s vědeckým výzkumem a s cílem dostat do svých výrobků nejúčinnější rostlinné výtažky. Svou filozofii zároveň opřel o podporu zdravého životního prostředí.
Značka Yves Rocher je pěstitelem, výrobcem a distributorem Již více než 50 let využívá blahodárných účinků rostlin ve prospěch ženské krásy. Zároveň aktivně chrání životní prostředí a zajišťuje vysokou kvalitu a ochranu svých výrobků.

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

PRODUCT & PRICING SPECIALIST

Vaším úkolem bude:

  • Yves Rocher produktová a cenová politika
  • analýza trhu (produkty, komunikace, zásobování); cenové analýzy produktů Yves Rocher a konkurence
  • reporting a analýza cenové a produktové politiky (P&L); forecast kampaně; sledování marží
  • reportování tržeb z hlediska obratu, počtu zákazníků, jednotlivých druhů zboží (pravidelný reporting a adhoc reporty)
  • hodnocení marketingových kampaní z hlediska prodejů a ziskovosti
  • spolupráce s kolegy z ostatních zemí v regionu, pravidelný reporting a sdílení informací

Váš profil:

  • VŠ vzdělání
  • nejméně 2 roky zkušeností na podobné pozici / sestavování cen
  • výborná znalost anglického jazyka a gramatiky
  • zkušenosti z oblasti marketingu, analytické, organizační a komunikační dovednosti
  • nezávislost, kreativní myšlení, zodpovědnost, otevřenost a časová flexibilita
  • znalost PC (Excel, PowerPoint, Excel Power Pivot)
  • zájem učit se nové věci

Nabízíme:

  • zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • prostředí v oblasti rostlinné kosmetiky, která je zaměřená i na ECO aktivity
  • seznámení se s novinkami v kosmetice
  • přátelský kolektiv
  • možnost účastnit se odborných školení a vzdělávacích akcí
  • zaměstnanecké benefity - stravenky, dotovanou kartu Multisport, slevy na produkty, slevy na kosmetické péče
  • možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy
  • penzijní připojištění
  • možnost občerstvení na pracovišti
  • zázemí stabilní společnosti v moderních kancelářích na Praze 4

Zaujala-li Vás tato pracovní nabídka, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis společně s fotografií a motivačním dopisem.

Společnost
YVES ROCHER spol. s r.o.
Adresa
Na strži 2102/61a, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

YVES ROCHER spol. s r.o., Alexandra Gašpierik