Pila Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o. je součástí dynamicky se rozvíjejícího mezinárodního koncernu Mayr Melnhof Holz Holding AG. Hlavním produktem je řezivo, z vedlejších pilařských produktů (piliny, hobliny) vyrábí peletky. Pila je rovněž významným dodavatelem štěpky pro papírenský průmysl. Společnost patří mezi významné zaměstnavatele v oblasti zpracování dříví s aktivitami po celém světě.

Aktuálně hledáme posily na pozici:

Průmyslový inženýr /-ka junior

Náplň práce:

Analýza výrobních ukazatelů za účelem optimalizace výroby
Zpracování výrobních statistik, reporting
Příprava produkčních podkladů pro vedení společnosti
Spolupráce na firemních projektech a investičních akcích

Požadujeme:

VŠ vzdělání v technickém oboru
Komunikativní znalost NJ nebo AJ (NJ výhodou)
Technický přehled, znalost výrobních procesů, štíhlé výroby
Schopnost týmové i samostatné práce

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení s benefity
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Možnost firemního vzdělávání, odborný a profesní růst
Zázemí stabilní a prosperující společnosti
Možný postup do řídících funkcí společnosti

Nástupní mzda dle zkušeností

Společnost
Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o.
Adresa
Staříč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie
Zařazeno: Technika a vývoj, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Výroba a průmysl, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o., Michal Křístek
00420558452211