Dobrý den,

Moderní konzultační společnost v oblasti účetnictví a ekonomického poradenství (účetnictví, daně, mzdy, reporting, controlling, business intelligence, specializované poradenství) hledá do svého týmu účetní(ho) pro spolupráci na bázi zkráceného HPP pro práci z domova (home-office). Po zapracování a při oboustranné spokojenosti počítáme s možností hlavního pracovního poměru na plný úvazek na dlouhodobé bázi.

Hledáme pro dlouhodobou spolupráci pro klientské služby nového člena týmu s prokazatelnými pracovními zkušenostmi z oblasti účetnictví, daní a mezd, férového, pečlivého a spolehlivého člověka, který rád získává další pracovní zkušenosti a kterého účetnictví a čísla obecně baví. Člověka, který ocení přátelskou atmosféru a nestresové pracovní prostředí (umíme se domluvit na řadě věcí), plný home-office (práci z domova), lidský přístup a velkou míru flexibility a samostatnosti. Ze začátku je podmínkou práce na min. 90 hodin měsíčně.

Náplň práce:

Na detailní pracovní náplni se domluvíme na individuální bázi s tím, že práce bude zahrnovat kompletní vedení účetnictví a daňové evidence v informačních systémech Stormware (Pohoda, Pamica, Tax), spolupráce při sestavování měsíčních daňových přiznání a přehledů (např. DPH, kontrolní hlášení), spolupráce při přípravě ročních a měsíčních závěrek, zpracování měsíční a roční mzdové agendy, dále denní administrativa a denní přímá komunikace s klienty.

Očekáváme:

  • Spolehlivost, férovost, pečlivost, odpovědný přístup,
  • Komunikativnost, schopnost samostatné a odpovědné práce,
  • Ochotu v životě a v práci něco dokázat, vzdělávat se a poznávat i nové výzvy,
  • Člověka, který skutečně chce dlouhodobě pracovat z domova a který se nebojí používat jednoduché online nástroje (chat, video-konference, mobilní aplikace apod.),
  • Ochotu a úsilí plnit úkoly v požadované kvalitě a termínech,
  • Prokazatelnou praxi v oboru (práce není určena pro juniorskou pozici!),
  • Min. ukončené středoškolské vzdělání ekonomického směru s maturitou,
  • Prokazatelná dobrá znalost informačního systému Pohoda (je podmínkou),
  • Uživatelskou znalost Microsoft Office podmínkou (především Excel, Word, Outlook),
  • Anglický jazyk výhodou, ale není podmínkou,
  • Uchazeč musí mít doma reálný prostor pro pracovní místo (stůl, místo pro monitor, laptop, klávesnici apod.). Pozice není určena pro uchazeče, kteří chtějí pravidelně dojíždět do kanceláře.

Nabízíme:

  • Práci z domova (home-office) - zkrácený i plný HPP,
  • Velký komfort v rozvržení vlastní pracovní doby (možnost si zásadním způsobem plánovat vlastní pracovní a soukromý čas),
  • Férové a lidské zacházení (záleží nám na oboustranné spokojenosti),
  • Možnost získání cenných zkušeností při zpracování účetnictví a daní pro klienty z různých oblastí ekonomiky,
  • Moderní firemní laptop, monitor a připojení k internetu včetně příslušenství,
  • Měsíční firemní příspěvek na pokrytí nákladů na elektrickou energii spotřebovanou při používání firemních prostředků,
  • Firemní příspěvek na zlepšení komfortu pracovního místa,
  • Možnost profesního růstu a přechod na jinou vyšší pozici (konzultant),
  • Příjemné zacházení, komunikativní kolektiv a nestresové pracovní prostředí,
  • Pravidelná odborná školení (účetnictví, daně, mzdy atd.),
  • Neformální schůzky s majiteli a kolegy v příjemném prostředí,
  • Měsíční a roční odměny (nenároková složka mzdy),
  • Odměna za práci (mzda) je stanovena individuálně hodinovou sazbou (měsíční hrubá mzda uváděná v inzerátu je po přepočtu na plný HPP).
  • Najdete nás na www.trimm.tax

Kdy k nám můžete nastoupit?

Nástup je možný ihned.

Pokud je to prosím možné, napište o sobě alespoň krátký motivační dopis či alespoň pár řádků v odpovědním formuláři:-).

Všem uchazečům předem děkujeme za účast a přejeme krásné léto.

Tým TrimmTax

Společnost
TrimmTax s.r.o.
Adresa
náměstí I. P. Pavlova 1789/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 38 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.