O co jde

Jsme středně velká agentura s přátelskou atmosférou a profesionálním přístupem. Do naší epické stáje hledáme plnokrevníka na pozici Account Executive.

Na co se u nás můžeš těšit

1) Práce se skvělými lidmi v příjemném prostředí kousek od Stromovky.

2) Velmi slušné ohodnocení. Odměna je u nás založena na vysokém fixu a zajímavých bonusech. Příjem navíc pravidelně zvyšujeme.

3) Táhneme za jeden provaz. Každý je u nás samozřejmě zodpovědný za své klienty, jsme ale zároveň zvyklí si vzájemně pomáhat a zastupovat se.

4) Přestože hledáme člověka se zkušenostmi, je nám jasné, že nejdřív bude potřeba se zapracovat. Počítáme tedy s pozvolným rozjezdem a pečlivým zaškolením, samozřejmostí je i následná možnost dalšího rozvoje a průběžného vzdělávání.

5) Firemní benefity:

- Pět týdnů placené dovolené.

- Na víkendové lyžování tě asi nevytáhneme, rádi ale společně zajdeme na pivo nebo jiné teambuildingové akce odpočinkového rázu :-)

- Vzhledem k charakteru práce spolu trávíme dost času. Když ti ale přijde truhlář nebo instalatér, budeš potřebovat hodit mámu do nemocnice nebo se prostě necítíš dobře, nemusíš si brát oficiální volno. Sázíme na tvou zodpovědnost zorganizovat si čas a pohlídat si své úkoly.

- Každý týden konverzační angličtina s rodilým mluvčím

- Budeš mít možnost navštívit řadu top přednášek a vzdělávacích konferencí.

- Na konci roku tě potěšíme pěknou finanční prémií. A na tvoje narozeniny určitě nezapomeneme ;-)

6) Kariéra. V Epiku hodně dbáme na rozvoj, a pokud máš předpoklady vést tým, určitě to nebudeme přehlížet. Byli bychom sami proti sobě.

Co z tebe udělá černého koně

1) Zkušenosti s prací v médiích nebo samotným PR na klientské či agenturní straně.

2) Zodpovědnost, proaktivita, analytický přístup, chuť jít dopředu, dobrá organizace práce, schopnost zachovat chladnou hlavu, samostatnost, pečlivost a nebojácnost.

3) Schopnost dobře psát = umět odlišit podstatné sdělení od podružného, vcítit se do čtenáře, vynikající stylistika a gramatika, bohatá jazyková výbava, práce s MS Office.

4) Drive = nemít problém komunikovat s novými lidmi a nabízet jim témata tak, aby je zaujala. Sezením u počítače a rozesíláním mailů nikdo kariéru neudělal. Přicházet s vlastním řešením situací a nápady. Přemýšlet o tom, co klientovi skutečně pomůže a jak to uděláme, ne setrvávat v nefunkčních rutinních činnostech jen proto, že „se to tak dělá“.

5) Láska k této práci = mít chuť se vzdělávat a učit se nové postupy a celé obory. Naši klienti jsou poměrně různorodí, je proto potřeba být flexibilní a otevřený.

Nehledáme člověka znaveného prací v oboru, ale živelného profíka, kterého budou klienti milovat.

Million Dollar Baby

Detailní znalost českého mediálního trhu, osobní vazby na novináře.

Co u nás budeš dělat

Budeš spolupracovat na správě několika klientů z oblasti financí a práva. Jde o pestrou paletu činností. Součástí tvé práce bude psaní textů a článků, tvorba obchodních i interních materiálů, spolupráce s grafikem, komunikace s novináři, odborníky a třetími stranami. Také se budeš podílet na krizové a interní komunikaci. Při této práci využiješ všechny své znalosti a dovednosti a určitě se i mnohému naučíš.

Jednáme na rovinu. Chceme a nabízíme přesně to, co píšeme. Pokud ve výše uvedených řádcích vidíš svou budoucnost, rádi se s tebou potkáme.


Informace o pozici

Společnost
EPIC Public relations s.r.o.
Adresa
Dukelských hrdinů 567/52, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Média, reklama a PR, Specialista PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EPIC Public relations s.r.o., Ondřej Tesař
725 920 730