Pro našeho klienta, kterým je mezinárodní automotive společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky

Finanční Manager

POPIS POZICE/NÁPLŇ PRÁCE:

  • Komplexní odpovědnost za finanční problematiku společnosti.
  • Příprava ročního finančního plánu, následné sledování jeho plnění.
  • Odpovědnost za správné vedení výkazů, bilance, finanční účetnictví, daně, cash-flow, finanční controlling.
  • Strategické finanční plánování.
  • Vedení finančního oddělení a týmu spolupracovníků, jejich motivace a rozvoj.
  • Projektový management, optimalizace dostupných zdrojů
  • Zastupování společnosti v komunikaci se státními institucemi, bankami a pojišťovnami.
  • Odpovědnost za dosažení stanovených cílů a profitabilitu společnosti.
  • Úzká spolupráce s vedením společnosti v ČR a zahraničí,
  • Reportování vedení společnosti.

Požadavky na pozici:

  • VŠ vzdělání ekonomického zaměření.
  • Minimálně 5 let praxe na pozici finančního managera v automobilové výrobní společnosti.
  • Prokazatelné zkušenosti s controllingem a výrobkovou kalkulací.
  • Velmi dobrá, aktivní znalost německého nebo anglického jazyka.
  • Zkušenosti s vedením a motivací týmu.

NABÍZÍME:

  • Zázemí zahraniční společnosti s možností dalšího profesního růst.
  • Uplatnění dosavadních zkušeností ve společnosti se zavedenou firemní kulturou.
  • Velmi dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody s benefity.

Společnost
Kienbaum und Partner GmbH
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Kienbaum und Partner GmbH, Lenka Pavlíčková
+420 733 657 322