Pro náš výrobní závod Uzeniny Příbram a.s. hledáme posily týmu na pozici mistra masné výroby a mistra expedice

Náplň práce:

- odpovědnost za výrobu nebo expedici

- řízení menšího kolektivu

- aktivní výkon práce ve výrobě nebo expedici

- kontrola zadané a odvedené práce

Požadujeme:

- vyučení/SŠ - ideálně v oboru

- zkušenosti na podobné pozici včetně vedení menšího týmu výhodou

- zkušenosti s prací v masném průmyslu podmínku

- spolehlivost a loajalita

- akceptace práce ve výrobním závodě

Nabízíme:

- dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti

- dobré finanční ohodnocení s možností výkonnostních odměn a profesní postup

- mobilní telefon

- firemní stravování zdarma

- ubytování zdarma nebo po zkušební době služební automobil

- příspěvek na dovolenou

- 13.plat

Místo výkonu práce: Příbram.

Nástup možný ihned.

Společnost
ZEMAN maso-uzeniny, a.s.
Adresa
Jinecká 315, Příbram – Příbram I
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování, 13. plat
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Potravinářství, Výroba a průmysl, Technik potravinářské výroby, Výrobní ředitel/manažer, Dělník, Mistr, Vedoucí provozu, Řezník/uzenář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Uzeniny Příbram, a.s.
Jinecká 315, 261 01 Příbram, Česká republika
315 811 125