AUDIS AZ s.r.o. hledá pro významnou zahraniční společnost se sídlem v Prostějově samostatnou účetní

Náplň práce

  • kompletní vedení a zpracování účetní agendy
  • zpracování podkladů pro daňová přiznání, kontrolní a souhrnné hlášení
  • spolupráce s daňovým poradcem a auditorem
  • zpracování statistických výkazů
  • práce s internetovým bankovnictvím
  • komunikace s úřady
  • práce v kolektivu

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • výborná znalost podvojného účetnictví a daňových přespisů
  • praxe minimálně 5 let
  • řidičský průkaz skupiny B
  • organizační schopnosti
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí prosperující mezinárodní firmy s významným postavením na trhu
  • práce ve stabilní společnosti
  • nadprůměrné finanční ohodnocení
  • perspektivní zaměstnání
  • 25 dní dovolené
  • další bonusy podle výkonu a osobního přínosu

Společnost
AUDIS AZ s.r.o.
Adresa
Prostějov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, 13. plat
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel