Společnost Euro Games Technology (EGT) byla založena v roce 2002 se sídlem v Bulharsku. Patří mezi nejrychleji rostoucí podniky v globálním herním průmyslu. Hlavním zaměřením společnosti je vývoj, výroba, prodej a technická podpora různých herních produktů. Dnes zahrnuje zastoupení v 80 zemích a zaměstnává přes 1.900 lidí. V ČR má společnost menší pobočku v Praze - Měcholupech.

Rozrůstáme se, proto hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici Samostatná účetní.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Účtování přijatých a vydaných faktur,
  • kontrola podkladů pro měsíční fakturaci zákazníkům a pohledávek po splatnosti,
  • správa bankovních účtů a příprava bankovních příkazů,
  • spolupráce při měsíčních a ročních závěrkách,
  • zpracování přiznání k DPH a kontrolního hlášení,
  • skladové hospodářství a inventarizace,
  • spolupráce na reportingu pro vedení společnosti,
  • spolupráce s finančním manažerem a managementem společnosti.

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru,
  • 3-5 let zkušeností na pozici účetní nejlépe z výrobní společnosti (znalost účetnictví a daňové problematiky),
  • znalost angličtiny nebo bulharštiny na komunikativní úrovni (jednání se zahraniční mateřskou společností a SAP podporou),
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, chuť učit se nové věci,
  • znalost SAP výhodou (ale ne podmínkou, vše vás naučíme).

NABÍZÍME:

  • Zajímavou práci v rychle rostoucí výrobní firmě,
  • menší příjemný kolektiv,
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office,
  • zaškolení pro práci v SAP.

Společnost
Euro Games Technology CZ s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Bulharština (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Euro Games Technology CZ s.r.o., Zuzana Škodová