KNORR-BREMSE Group is the global market leader for braking systems and a leading supplier of subsystems for rail and commercial vehicles, with annual revenues of EUR 6.9 billion in 2019. Knorr-Bremse’s products make a decisive contribution to greater safety and energy efficiency on rail tracks and roads around the world. For more than 115 years the Company has been driving forward innovation
in mobility and transportation technologies with an edge in connected system solutions. As a result, Knorr-Bremse profits from the key global megatrends: urbanization, eco-efficiency, digitization and automated driving.

Skladník / manipulant

Pracovní náplň:

- Fyzické zaskladnění a vyskladnění zakázek
- Zásobování výrobních linek materiálem
- Vyskladnění zakázek a zaskladnění materiálu v systému SAP
- Práce s manipulační technikou

Kvalifikace:

- Znalost práce s manipulační technikou
- Základní znalost práce na PC
- Znalost práce se čtečkami a scannery výhodou

Požadujeme:

- Schopnost pracovat v týmu (= týmový hráč)
- Ochotu učit se nové věci
- Flexibilita, pečlivost
- Fyzická zdatnost

Nabízíme:

- Zaměstnanecké výhody
- Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
- Práci v příjemném kolektivu
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici.

Vaše žádosti s životopisem v českém jazyce zasílejte, prosím, na uvedenou adresu.

U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.

Společnost
KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o.
Adresa
Svárovská 700, Stráž nad Nisou
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Výroba a průmysl, Logistik, Disponent, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

KNORR-BREMSE Systémy pro užitková vozidla ČR, s.r.o., Robert Soukup
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.