Nakladatelství C. H. Beck, s.r.o.

Specializovaný redaktor právního informačního systému

Nakladatelství C. H. Beck je předním vydavatelstvím odborné literatury pro právnickou veřejnost a nabízí široké portfolio produktů od komentářů, monografií, učebnic, přes vlastní časopisy, až po komplexní online databázi Beck-online. Tuto širokou nabídku tištěných a elektronických informací doplňují odborné semináře a konference na aktuální témata z různých oblastí práva.

Do našeho týmu hledáme právníka, který se bude podílet na vytváření obsahu právního informačního systému Beck-online.

Vaším úkolem bude:

  • Zpracování literatury, judikatury a legislativy do databáze: odborné hodnocení zařazovaného obsahu a přiřazování právních souvislostí (vazeb) mezi jednotlivými dokumenty
  • Odborný dohled nad zapracováním novel do právních předpisů
  • Spolupráce na zlepšování a automatizaci redakčního zpracování
  • Účast na dílčích projektech v oblasti rozvoje obsahu a funkcionalit Beck-online (např. eSbírka)
  • Úzká spolupráce s editory a s dalšími redakčními právníky
  • Vypořádání se s občasnými klientskými dotazy, řešení nesrovnalostí v datech

Požadujeme:

  • Magisterské právnické vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • Smysl pro detail a preciznost, schopnost rychlé orientace v textu
  • Přiměřená počítačová obratnost, logické myšlení
  • Ochota a schopnost multidisciplinární komunikace v rámci týmu
  • Zkušenosti s legislativou výhodou
  • Uživatelská zkušenost s Beck-online výhodou

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Zodpovědnou práci, jejíž výstupy se téměř okamžitě zpřístupní tisícům uživatelů
  • Zázemí úspěšné, silné a stabilní společnosti
  • Perspektivu dlouhodobé spolupráce s příležitostmi zapojit se do nových projektů

Společnost
Nakladatelství C. H. Beck, s. r. o.
Adresa
Jungmannova 750/34, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Právní služby, Advokát, Advokátní a notářský koncipient, Právník, Soudce, Asistent soudce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.