NÁPLŇ PRÁCE:

  • sazba letáků a katalogů, POS a dalších tiskových materiálů
  • retuše a online příprava podkladů

POŽADUJEME:

  • Rutinní znalost programů Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop, ideálně na MAC
  • Základní znalosti typografie, polygrafie, prepressu
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • Předchozí praxi v grafickém studiu nebo reklamní agentuře

NA OPLÁTKU NABÍDNEME:

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Práci v kolektivu fajn lidí
  • Firemní benefity (plně hrazenou multisport card, 5 sick-days)
  • Nástup IHNED či dohodou
  • Práce na ŽL

Společnost
SCHOLZ & FRIENDS s.r.o.
Adresa
Zlatnická 1582/10, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Zdravotní volno/sickdays, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Média, reklama a PR, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel