Významná společnost v oblasti finančního poradenství, přijme na pražskou centrálu v důsledku nárustu práce, 3 pracovníky(ce) do pozice:

**Finanční specialista/ka - pracoviště v Praze (práce je pouze na živnostenský list/OSVČ)

Vzhledem k aktuální situaci je pozice vhodná i pro uchazeče, kteří z důvodu KORONAVIRU ztratili pracovní místo, či mají výrazně omezenou podnikatelskou činnost (např.cestovní ruch, gastronomie, kultura apod. ).

Pracovní náplň:

* komunikace s klienty v oblasti finančního poradenství

* klientský servis

* poradenská činnost

* v případě manažerské kariéry, rozvoj týmu specialistů

Požadavky:

* minimálně SŠ vzdělání s maturitou a právní bezúhonnost

* komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování

* pružnost, iniciativa a zodpovědnost

* ochota k dalšímu vzdělávání ve finanční a ekonomické problematice

* znalost MS Office

* ŘP sk. B výhodou

* obchodní zkušenosti s prodejem jsou vítány

Nabídka:

Výhodou oproti jiným firmám v tomto oboru je,že vám budou bezplatně předány kontakty -rozsáhlý kmen stávajících klientů v oblasti životního pojištění,nemusíte klienty vyhledávat.

* zázemí přední české společnosti v oblasti životního pojištění

* kvalitní bezplatné zaškolení, podpora a servis

*k dispozici firemní call centrum

* jedny z nejvyšších provizí v oboru dle výkonu, ale bez fixního platu

* během zkušební doby (zaškolení) možnost menšího fixního platu

* exkluzivní prostory kanceláře v City Tower

* notebook a přenosná tiskárna

* flexibilní pracovní doba

* možnost dalšího bezplatného vzdělávání v oboru

* individuální přístup a jedinečný systém vzdělávání

Své životopisy nám prosím zasílejte buď přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, nebo Vám info o mailové adrese a pracovní pozici poskytneme na tel. 604 588 734.

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na Vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici.

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Finanční poradce, Úvěrový specialista, Makléř, Asistent v pojišťovnictví, Pojišťovací poradce, Pojistný zprostředkovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Korekt Praha
Pod Kavalírkou 12, 15000 Praha 5-Košíře, Česká republika
mob. 602640076, tel. 257327801