ČVUT, Výpočetní a informační centrum

IT specialista - system administrator

Výpočetní a informační centrum ČVUT v Praze hledá nového zaměstnance na plný úvazek na pozici: "system administrator"

Náplň práce:

Administrátor zajišťuje provoz serverů informačního systému ČVUT, tzn. provoz klíčových aplikací, zajišťujících chod celé univerzity. Hlavní náplní práce je především:

  • Administrace serverů s OS Linux (předevšim RedHat, CenOS, Debian), Docker
  • Administrace GitLab CI/CD
  • Administrace ElasticSearch + Kibana

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v akademickém prostředí
  • Přístup k nejnovějším technologiím
  • K dispozici moderní, kvalitní počítačové vybavení
  • Benefity: příspěvek na stravování (stravenky), závodní stravování v budově, 6 týdnů dovolená + možnost neplaceného volna, zdravotní volno (sick day), odborná školení, mobilní telefon, notebook, podzemní parkoviště v budově, možnost ubytování (nehrazené), po zapracování pružná pracovní doba a možnost home office
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s OS Linux
  • Zkušenosti s technologií Docker
  • Zkušenosti se systémem GitLab Continuous Integration/Continuous Delivery
  • Vítány (nevyžadovány) zkušenosti s technologiemi ElasticSearch + Kibana, SQL databáze, Vmware, MS Windows
  • Angličtina (základní - schopnost číst dokumentaci)
  • Zodpovědnost
  • Aktivní přístup
  • Chuť učit se nové věci

Nástup

  • Ihned případně dle dohody

Pozice vhodná pro absolventy a pro OZP.

České vysoké učení technické v Praze, Výpočetní a informační centrum
Adresa
Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

České vysoké učení technické v Praze, Výpočetní a informační centrum, Jan Weitzenbauer