Společnost PEAL a. s. (www.peal.cz) je přední český velkoobchodní a maloobchodní operátor v sortimentu víno, alkoholické nápoje, cigarety, doutníky, cukrovinky a doplňkový sortiment.

do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici

Výstupní kontrola ve skladu - SKLADNÍK

v rámci rozvoje společnosti jsme otevřeli výběrové řízení pro pozici:

SKLADNÍK - výstupní kontrola

s místem výkonu Praha 10

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve tří směnném provozu
  • preciznost, důslednost
  • organizační schopnosti, smysl pro pořádek
  • komunikační dovednosti
  • SAP výhodou

Náplň práce a odpovědnosti:

  • kontrola vychystaných závozů
  • kontrola vychystaného zboží přes skener
  • komunikace a spolupráce se skladníky
  • trojsměnný provoz

Nabízíme:

  • zázemí prosperující společnosti
  • dobrou dopravní dostupnost. Pracoviště na rozhraní Prahy 4 a 10
  • motivační model odměňování
  • stravenky 80,- /den

Nástup ihned

Společnost
PEAL a.s.
Adresa
Praha – Michle
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Kvalita a kontrola jakosti, Kontrolor, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel