Společnost SYNOT ICT Services, a.s., člen skupiny SYNOT, hledá vhodného kandidáta /kandidátku na pozici Vývojář WEB aplikací

Vývojář WEB aplikací

Co vás čeká

  • Vývoj nových a rozvoj stávajících WEB aplikací
  • Práce s SQL databází
  • Datová komunikace se systémy třetích stran (REST API)
  • Práce na zajímavých projektech pro české i zahraniční zákazníky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ nebo VŠ technického směru, v případě praxe v oboru není podmínkou
  • Zkušenosti s programováním WEB aplikací
  • Znalost technologií HTML, XHTML, PHP 7.X, Nette 3, JavaScript, React, CreateJS, CSS3, DTD, XML
  • Znalost SQL databází
  • Znalost konfigurace WWW serverů
  • Zodpovědnost, schopnost samostatné tvůrčí práce i týmové spolupráce
  • Výhodou zkušenosti s verzováním zdrojových kódů např. GIT
  • Ochota učit se novým věcem a zlepšovat se
  • Znalost AJ, alespoň na úrovni čtení technické dokumentace

Co nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti, která je součástí silné nadnárodní skupiny
  • Možnost odborného růstu, školení, jazykové kurzy
  • Zajímavé, motivující platové ohodnocení
  • Notebook, firemní telefon i pro soukromé hovory
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Výborné závodní stravování s výběrem až z 10 menu
  • 23 dnů dovolené
  • Zvýhodněné rekreační pobyty v resortech skupiny Synot

Nástup možný ihned.

Pokud něco z požadavků nesplňuješ, stejně se nám ozvi.

Místo výkonu práce: Uherské Hradiště

Mzda dle schopností: 30 až 60 tis.

Společnost
SYNOT ICT Services, a.s.
Adresa
Jaktáře 1475, Uherské Hradiště – Mařatice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Webdesigner, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SYNOT ICT Services, a.s., Vendula Kašná
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.