T.F.S.-International s.r.o. - Průmyslový park 38 - CZ 35002 Cheb
www.global-hanger-management.com

mistr / mistrová provozu

Co vás čeká:

Jsme společnost se zahraniční účastí, která působí na Karlovarsku již téměř 25 let. Pro rozšíření našeho týmu hledáme nové kolegy na místo vedoucí / -ho směny. Vaším úkolem bude běžná denní organizace směny, vč. základních administrativních úkonů v oblasti personalistiky.

Hledáme / požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou

- znalost německého nebo anglického jazyka na aktivní úrovni

- základní znalosti v oblasti personalistiky, vč. znalosti ZP

- samostatnost a ochotu učit se novým věcem

- komunikativnost, zodpovědnost

- časovou flexibilitu

Výhodou bude:

- znalost práce na PC ( MS Office )

Nabízíme:

- zázemí silné a stabilní společnosti

- možnost profesního růstu

- odpovídající mzdové ohodnocení

- firemní benefity

Společnost
T.F.S. - International s.r.o.
Adresa
Průmyslový park 38/15a, Cheb – Dolní Dvory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Výroba a průmysl, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.