Nezisková organizace BONA, o.p.s. jako největší poskytovatel sociálních služeb zaměřených na psychosociální rehabilitaci v chráněném bydlení v ČR vypisuje výběrové řízení. Díky 20-ti leté zkušenosti v práci s lidmi s duševním onemocněním jsme jedním z klíčových aktérů reformy psychiatrické péče a procesu zabydlování v Praze. Vedle chráněného bydlení dále poskytujeme i Sociální rehabilitaci zaměřenou na podporu bydlení v terénu a zaměstnávání.

Adiktolog pro chráněné bydlení

Základní charakteristika pozice:

Práce v rámci multidisciplinárního týmu chráněného bydlení pro lidi se zkušeností s duální diagnózou (závažné duševní onemocnění v kombinaci s nadužíváním návykových látek) zaměřená na prevenci relapsu, podporu v abstinenci a případné síťování s dalšími adiktologickými službami.

Co Vás čeká:

--> dlouhodobá individuální práce s lidmi se zkušeností s duální diagnózou
--> aktivní spolupráce s týmem sociálních pracovníků a dalších odborníků (zdravotní sestra, psycholog, peer pracovník) nad případem klienta
--> metodická podpora služby chráněné bydlení, spolupráce s dalšími adiktologickými službami
--> podílení se na transformaci služeb v rámci reformy psychiatrické péče a nově vznikající pracovní skupiny zaměřené na lidi s duální diagnózou

Potřebné znalosti a dovednosti:

--> praxe v práci s lidmi se závislostí na návykových látkách (alespoň 1 rok)
--> přehled v síti adiktologických služeb
--> výhodou zkušenosti v práci s lidmi s duální diagnózou a v psychiatrických službách
--> výhodou adiktologické vzdělání, výcvik v motivačních rozhovorech nebo krizové intervenci

Co Vám nabízíme?

--> odpovídající finanční ohodnocení
--> pět týdnů dovolené, pět dnů studijního volna, možnost flexibilní pracovní doby včetně víkendů
--> samostatnou a kreativní práci s lidmi s duální diagnózou
--> pravidelnou týmovou supervizi
--> profesní růst - vzdělávání, interní školení, workshopy, stáže
--> zázemí stabilní organizace, která v Praze úspěšně působí dvacet let a velkou měrou se podílí na transformaci psychiatrické péče

Jak se přihlásit, když mám o pozici zájem?

- své životopisy a krátké motivační dopisy zasílejte do 15. 8. 2020
- termíny ústního kola výběrového řízení budou probíhat na adrese Pod Čimickým hájem 180
- termín nástupu je mezi 15.8.2020 a 15.9.2020
- více informací o organizaci se dozvíte na www.bona-ops.cz

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je organizace BONA, o.p.s., Pod Čimickým hájem 177/1, Praha 8, IČ 25732587 zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru zaměstnance v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

Společnost
BONA, o.p.s.
Adresa
Pod Čimickým hájem 180/7, Praha – Bohnice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 29 000 – 31 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

BONA, o.p.s., Petr Vítek
734 166 938