Společnost Multi-VAC spol. s r. o., člen skupiny AIRVANCE Group, specializující se na komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky s mezinárodním působením a dlouholetou tradicí hledá pro rozšíření svého týmu kandidáta na pozici:

Obchodně-technický zástupce

Náplň práce

- Prosazování obchodních zájmů společnosti v krajích Vysočina, Pardubický, Královehradecký

- Pravidelné návštěvy zavedených zákazníků a vyhledávání nových příležitostí (koncoví zákazníci, projektanti, montážní a stavební firmy, velkoobchody, developeři)

- Plnění prodejních cílů

- Dodržování stanovených obchodních podmínek a pravidel

- Vedení obchodního jednání a prezentace novinek

- Tvorba cenových nabídek a jejich systematické řešení

- Pravidelné reportování prodejních výsledků

- Řešení pohledávek dle stanovených pravidel

- Monitoring konkurence (reporting)

- Místo výkonu - Multi-VAC spol. s r.o., Fáblovka 586, 53009 Pardubice

- Bydliště – Pardubice a okolí

Nabízíme

- Náročnou, ale zajímavou a perspektivní práci na trvalý pracovní poměr

- Zázemí stabilní a perspektivní české společnosti se zahraničním vlastníkem, působící již více jak 25 let na trhu

- Benefity (služební auto, vlastní kancelář na centrále, telefon, notebook, stravenky)

- Nadprůměrné finanční ohodnocení v závislosti na výkonu 30.000 – 50.000,- Kč.

- Produktové zaškolení a podporu prodeje

Požadujeme

- SŠ vzdělání technického směru - SPŠ stavební, obor TZB nebo absolventy VŠ - technického směru ( ČVUT, VUT strojní, oblast vzduchotechniky výhodou )

- Pružné myšlení a flexibilitu

- Odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení

- Velmi dobré komunikační schopnosti

- Reprezentativní vystupování

- Řidičský průkaz skupiny B

- Znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou

- Práce na PC ( MS Office )

Typ pracovní smlouvy

- HPP

Termín nástupu

- dohodou

Společnost
Multi-VAC spol. s r.o.
Adresa
Fáblovka 586, Pardubice – Polabiny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel