MYJÓMI družstvo invalidů je sociální podnik, který zaměstnává 90% lidí s hendikepem. Do zavedené dílny v Miroslavi hledáme spolehlivého řidiče.

Náplň práce:

- pravidelný svoz zaměstnanců Mikulov - Miroslav (Po až Pá)

- mimořádný rozvoz materiálu mezi dílnami (cca 50 km)

- operativní práce dle pokynů nadřízeného

- komunikace s řidiči

Požadujeme:

- příjemné jednání a vystupování

- čistý trestní rejstřík

- ŘP skupiny B (Peugeot Boxer 9 míst)

- základní orientace v Jihomoravském kraji

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci na HPP (6hod)

- prcovní smlouva na dobu neurčitou

- práce v rodinném kolektivu

- nástup možný ihned

Pozice vyhrazena pro OZP.

V případě zájmu kontaktujte paní Alenu Drábkovou na tel. 603 349 824.

Odesláním odpovědi na tento inzerát udělujete souhlas se zpracováním Vámi uváděných osobních údajů společností MYJÓMI družstvo invalidů (dále jen "společnost"), a to výhradně pro účely zaevidování v seznamu žadatelů o nabízenou pozici. Na základě tohoto souhlasu je společnost oprávněna oslovit Vás i v budoucnu v případě, že pro Vás najde vhodné pracovní zařazení. Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete na dobu tří let a můžete ho kdykoli odvolat.

Společnost
MYJÓMI družstvo invalidů
Adresa
Komenského 1301/6, Miroslav
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 13 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Auto - moto, Řidič
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

MYJÓMI družstvo invalidů, Alena Drábková
603 349 824