Nadnárodní společnost CWS-boco je předním dodavatelem profesionálních a inovativních řešení pro hygienické a textilní služby. Je přední společností v oblasti poskytování komplexního servisu pracovních oděvů, čistících rohoží a hygienických potřeb. Více jak dvacet let zkušeností a nespočet zákazníků z různých oborů jsou zárukou kvalitního servisu, který uspokojí i nejnáročnější klienty. Momentálně hledáme do týmu divize Workwear novou kolegyni nebo kolegu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – JIŽNÍ ČECHY

Náplň práce:

  • Akvizice nových zákazníků ve svěřeném regionu
  • Samostatná příprava, plánování a realizace schůzek se zákazníky
  • Zpracování cenových nabídek, prezentace nabídek zákazníkům
  • Spolupráce se zákaznickým oddělením
  • Zpracování reportingu a vedení obchodní agendy

Požadujeme:

  • Zkušenost z oblasti přímého prodeje min. 1 rok, zkušenosti v jednání s firemními zákazníky
  • Spolehlivost a odpovědnost
  • Časová flexibilita a zájem učit se novým věcem
  • Pracovní nasazení a orientaci na výsledek
  • Příjemné vystupování, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Znalost MS Office
  • Znalost anglického / německého jazyka výhodou, ne podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Min. SŠ vzdělání
  • Bydliště v regionu (práci bude vykonávat převážně v terénu)
  • Nabízíme:

Zázemí stabilní zahraniční společnosti

  • Perspektivní obor, uplatnění získaných zkušeností
  • Zajímavé produkty v oblasti služeb a servisu
  • Práci v příjemném pracovním kolektivu
  • Možnost občasné práce z domova
  • Zajímavé finanční ohodnocení, provize, bonusy, firemní benefity
  • Služební automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • Možnost vzdělávání a osobního růstu
  • Termín nástupu 1.9.2020

Společnost
CWS-boco Česká republika s.r.o.
Adresa
České Budějovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Služby, Account Manager, Obchodní zástupce, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel