>>> Nejsme automotive ani montovna. <<<

Precision Castparts Corporate je přední světový dodavatel litých a kovaných produktů pro letecký a energetický průmysl.
Airbus, Boeing, GE, Rolls-Royce a mnozí další významní výrobci spoléhají ve svých výrobních programech na naše produkty.

S výjimkou několika málo, každé letadlo letí s díly vyrobenými v některém ze závodů naší korporace. Korporace má více než 150 závodů a více než 27.000 zaměstnanců.

V plzeňském závodě Precision Castparts CZ s.r.o. obrábíme a nedestruktivně kontrolujeme kvalitu rotačních dílů převážně do leteckých motorů.
V České republice působíme od roku 2000 a zaměstnáváme cca 180 zaměstnanců.

Controller junior

Do našeho týmu finančního oddělení hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici Controller junior, která/ý se bude podílet na implementaci finanční strategie korporace ve společnosti.

Náplň práce:

* příprava finančních rozpočtů a výhledů a jejich průběžná aktualizace

* tvorba měsíčních, čtvrtletních a ročních výkazů podle českých standardů a US GAAP a poskytování informací vedení společnosti v souladu s těmito standardy

* spolupráce na vedení účetnictví včetně přípravy účetní závěrky, výkazů, rozpočtů a plánů

* spolupráce na přípravě a aktualizaci SOX finančních procedur a zpracování SOX kontrol

* vedení evidence hmotného a nehmotného majetku společnosti a provádění operací s tím spojených (účtování, inventura, projekty, reporty)

* podílení se na vytváření a udržování systému interních kalkulací ve společnosti

* analýza a zajištění úplnosti a přesnosti účetních procedur a činností

* zpracování statistických výkazů pro státní instituce

* předkládání návrhů na zlepšení kontroly nákladů, hospodaření s majetkem společnosti a finančních toků společnosti

* spolupráce s vedoucími ostatních oddělení na finančním řízení aktivit jejich oddělení

* sledování změn zákonů v oblasti finančního řízení a účetnictví a zajištění jejich implementace ve společnosti

* zástupce Finance Managera v době nepřítomnosti

Požadujeme:

VŠ ekonomického směru
2 roky praxe v controlingu ve výrobní společnosti
znalost českých účetních a daňových předpisů
orientace v US GAAP
dobrá znalost AJ slovem i písmem
vysoký stupeň znalosti MS Excel
analytické myšlení
komunikační dovednosti

Nabízíme:

stabilní kolektiv

mzdové ohodnocení dle zkušeností

stravenky, penzijní připojištění
týden dovolené v rámci zdravotního volna navíc
pracoviště v Plzni

Nástup možný ihned.

Odpovídá-li Váš profil daným požadavkům, těšíme se na Váš motivační dopis a životopis v českém a anglickém jazyce.

Společnost
Precision Castparts CZ s.r.o.
Adresa
Univerzitní 1106/36, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Precision Castparts CZ s.r.o., Věra Pospíšilová