Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva, z.s., která poskytuje sociální služby a poradenství v oblasti péče o ohrožené děti a rodiče a o osoby sociálně znevýhodněné, vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník/ce pro sociální služby Terénní programy a Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Sociální pracovník/ce – Mladá Boleslav

Co Vás čeká?

· Budete pracovat převážně v terénu, své zázemí budete mít na pobočce v Mladé Boleslavi, kde budete mít k dispozici vše, co k práci potřebujete

· Každodenní náplní Vaší práce bude všestranná komunikace s uživateli služeb, institucemi jako jsou Úřad práce, Exekutorské úřady, soudy, či dalšími organizacemi

· Uživatelům služeb budete pomáhat s jejich nepříznivou sociální situací, doprovázet je na jednání, pomáhat s vyřizováním dávek, apod.

· Budete se moci podílet na plánování akcí pořádaných naší organizací

· Budete pravidelně konzultovat s právníkem a ostatními kolegy, a tak se každodenně vzdělávat a rozvíjet své vědomosti

Co od Vás očekáváme?

· VOŠ, VŠ dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon sociálního pracovníka)

· Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

· Odpovědnost, samostatnost, pečlivost, organizační a komunikační dovednosti

· Empatický přístup a lidskost ve vztahu k náročným životním situacím uživatelů služeb

· Znalost práce na PC

· Znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a dalších souvisejících předpisů

· Ochotu pracovat v terénu v přirozeném prostředí uživatelů služeb

Co můžeme nabídnout?

· Pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení

Zajímavou práci v profesionální organizaci, která dosáhla významných rozsudků ve věci porušení práv svých klientů u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku, Ústavního soudu, Nejvyššího soudu a dalších justičních instancí
· Práci v přátelském a pomáhajícím kolektivu

· Podporu dalšího profesního vzdělávaní a studia

· Systém zaměstnaneckým benefitů – pružné rozvržení pracovní doby, možnost studijního volna, možnost mimořádných odměn, možnost homeoffice, mobilní telefon, notebook, dog-friendly office

· 20 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick day) s výhledem navýšení dle odpracovaných let v naší organizaci

· Nástupní mzda v rozmezí 23 000,- Kč – 26 000,- Kč dle vzdělání a dosavadní praxe

Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 21. 8. 2020. Nástup na pozici je možný od září 2020.

Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k ústnímu pohovoru, který proběhne v kanceláři mladoboleslavské pobočky Poradny pro občanství po předchozí telefonické dohodě.

Výběrové řízení je koncipováno zpravidla jako dvoukolové, k ústním pohovorům do prvního kola mohou být zváni pouze uchazeči splňující výše zmíněné požadavky. Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva, z.s. si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit.

Společnost
Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva, z. s.
Adresa
Klaudiánova 135/1, Mladá Boleslav – Mladá Boleslav II
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 23 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva, z. s., Ivana Carbochová
601 310 219
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.