Project Controls s.r.o. je česká společnost zabývající se výrobou a montáží táhlových systémů do automobilového průmyslu. V automobilovém sektoru jako TIER1 dodavatel působíme už 20 let a naším zákazníkům poskytujeme v této oblasti komplexní řešení.

Projektový manažer

Do našeho mladého a přátelského obchodního týmu hledáme nového kolegu/ni na pozici

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Jaká je náplň práce ?

Komunikace se zákazníkem, řešení jeho požadavků a poptávky

- Vyjednávání, prodej, kalkulace nabídky

- Podklady pro konstrukci a nákup , pro poptávky na dodavatele

- Sjednání výrobních kapacit

Řízení projektu fáze předsérie

- Zajištění nástrojů

- Komunikace s vývojem zákazníka, změnové řízení

- Projektový plán a obchodní dokumentace, tvorba výkresové dokumentace

- Dohled na plnění projektového plánu a předání projektu do série

Řízení projektu série

- Změnové řízení zákazníků a eskalace interní zákaznické změny

Hlavní interní partner je procesní inženýr a oddělení kvality.

Koho hledáme ?

Kolegu s obchodní duchem a technickým myšlením , efektivního v komunikaci a ve vytváření vztahů, reagujícího v pohodě v pohodě na změny, který umí improvizovat i vyrovnat se s nezdarem.

Požadujeme

VŠ – ekonomický nebo technický směr
Zkušenosti ze sériové výroby, velká výhoda praxe v automotive
AJ – komunikace a psaní na denní bázi, min. B1

Čtení technických výkresů, Microsoft Office, aktivní řidič

Co nabízíme

Zajímavou a samostatnou práci ve společnosti s velkým potenciálem rozvoje v oblasti projektového managementu.

Společnost
Project Controls, s.r.o.
Adresa
Za Humny 3301/18, Kyjov – Boršov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel