Společnost RR Donnelley Prague s.r.o. je jednou z největších digitálních tiskáren v Evropě. Nabízíme bezproblémová tisková řešení pro zákazníky, nabízíme špičkové služby, technologie a kvalitu v oblasti digitálního tisku a flexo tisku. Společnost byla založena v roce 2006, sídlo společnosti je v Chrášťanech nedaleko Prahy - Zličína. V současné době hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici:

Operátor ve výrobě - knihař

Náplň práce:

• výroba manuálů, fotoknih, kalendářů, karet,, manuálů atd.
• obsluha knihařských strojů (UV/LAM, lepičky, řezačky apod.), ruční průběžné a dokončovací práce
• kontrola kvality v průběhu výroby
• plnění úkolů zadaných vedoucím směny

Požadujeme:

• praxe z polygrafie výhodou, uchazeče bez praxe zaučíme
• ochota pracovat ve směnném provozu
• schopnost učit se novým věcem
• samostatnost, zodpovědný přístup

Nabízíme:

• práce na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
• osobní přístup (přestávky v práci nad rámec zákoníku práce, firemní akce apod.)
• zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, příspěvek na penzijní připojištění apod.)

Místo výkonu práce - Chrášťany (tj. 8 minut z Prahy Zličína, autobus ze Zličína zajištěn).

Společnost
RR Donnelley Prague s.r.o.
Adresa
Chrášťany
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.