Společnost RR Donnelley Prague s.r.o. je jednou z největších digitálních tiskáren v Evropě. Nabízíme bezproblémová tisková řešení pro zákazníky, nabízíme špičkové služby, technologie a kvalitu v oblasti digitálního tisku a flexo tisku. Společnost byla založena v roce 2006, sídlo společnosti je v Chrášťanech nedaleko Prahy - Zličína. V současné době hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici:

Tiskař - flexo nebo digitál

Náplň práce:

- obsluha některého z tiskových strojů (flexotiskové stroje - tisk na štítky, nebo digitální tiskové stroje)
- tisk a zpracování jednotlivých zakázek, odpovědnost za kvalitu tisku
- operátorská údržba tiskového stroje
- práce na průběžných a dokončovacích pracích na vyrobených produktech
- plnění úkolů zadaných vedoucím směny

Požadujeme:

- znalost práce na PC nutností
- pro obsluhu digitálních tiskových technologií je vzdělání technického směnu výhodou, vhodné i pro čerstvé absolventy (zaučíme)
- pro obsluhu flexotiskových strojů vyžadujeme praxi s obsluhou flexotiskových strojů minimálně 1 rok
- ochota pracovat ve směnném provozu
- schopnost učit se novým věcem
- samostatnost, zodpovědný přístup

Nabízíme:

- práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- možnost profesního rozvoje
- finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
- zaměstnanecký benefitní program (stravenky, sick days, dovolená nad rámec ZP, doprava ze Zličína, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění apod.)

Místo výkonu práce Chrášťany (cca 7 minut z Prahy Zličína, autobus ze Zličína zajištěn).

Společnost
RR Donnelley Prague s.r.o.
Adresa
Chrášťany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.