Respektovaná, dobře etablovaná a finančně silná firma s dobrou pověstí, řadou unikátních referencí a kvalitním technickým a technologickým zázemím hledá kolegy, odborníky i absolventy pro posílení svého týmu

SPECIALISTA SMLUV / INTERNÍ PRÁVNÍK jr.

Náplň práce:

  • revidovat, připomínkovat a tvořit smluvní dokumentaci týkající se zejména smluv o dílo, kupních a subdodavatelských smluv
  • právní agenda spojená s veřejnými zakázkami
  • spravovat interní právní agendu, evidence smluv v IS
  • aktualizovat a připomínkovat vnitřních předpisy a směrnice
  • poskytovat právní podporu a poradenství napříč společností
  • spolupracovat s externím firemním právníkem
  • monitorovat platnou legislativu

Požadujeme:

  • vhodné i pro absolventy
  • praxe v obchodním právu
  • výhodou stavební právo
  • zkušenost s veřejnými zakázkami
  • preciznost
  • znalost MS Office (word, excel)
  • dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (sick day)
  • obědové menu za 25 Kč / stravenkové karty 100 Kč/den
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • produkty společnosti za zvýhodněné ceny
  • firemní rekreace v Krkonoších
  • vzdělávání a příležitost pro další profesní růst
  • pracoviště Modletice

Nástup: dohodou

Společnost
BREMA, spol. s r.o.
Adresa
Modletice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.