Co vás čeká

Pestrá práce v největší světové pojišťovně.

Povedete jednání s klíčovými klienty pojišťovny osobně i telefonicky. Budete připravovat podklady pro tato jednání.

Každý pracovní den bude trochu jiný.

Váš manažer bude je zároveň koučem, který vám pomůže se osobnostně rozvíjet.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Je to práce pouze pro aktivní lidi s touho něco dokázat.

Podmínkou vzdělání je alespoň maturita.

Není to práce pro "korporátní kafíčkáře".

Povídáte si rádi s lidmi?

Musíte umět pracovat s MS Office.

Požadujeme CV i s fotkou.

Co vám můžeme nabídnout

Finanční ohodnocení s posílenou variabilní složkou. Reálná mzda od 35 000,-Kč.

Možný kariérní růst - ano i z této pozice.

Pohyblivou pracovní dobu. Rozhodující je odvedená práce ne počet odpracovaných hodin. Pracovní týden předpokládá 30-40 hodin.

Nástup možný od 1.9. nebo 1.10.

Společnost
Mgr. Pavel Šikola
Adresa
Ke Štvanici 656/3, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Asistent v pojišťovnictví, Pojišťovací poradce, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

oblastní ředitel Allianz, Pavel Šikola
603 820 369