Správa základních registrů nabízí služební pozici Odborný rada v odboru provozu IKT

Chcete spolupracovat na projektech a úkolech v rámci digitalizace státní správy? Dáváte si rádi věci do souvislostí a chcete, aby věci fungovaly? Máte smysl pro pořádek?

Pak hledáme právě vás.

Do našeho týmu hledáme analytika - správce registrační autority

Náplň práce:

Budete součástí malého týmu spolupracovníků zabývajících se problematikou řízení přístupů do vybraných informačních systémů. Hlavní náplní práce týmu je zpracování žádostí o přístup do informačních systémů a vydání příslušného oprávnění. Pro tuto činnost je k dispozici specifický SW. Zaškolení bude provedeno v rámci adaptačního procesu.

Doporučené znalosti:

a) základní povědomí o fungování certifikačních autorit a využívání certifikátů obecně;

b) základní orientace v oblasti ICT

c) všeobecný přehled o platné legislativě ICT ve státní správě.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (IT není podmínkou);
  • analytické myšlení;
  • uživatelskou znalost práce na PC – Excel, Word;
  • velmi dobré komunikační a organizační dovednosti;
  • ochota učit se novým věcem;
  • týmového hráče;
  • pečlivost, spolehlivost;
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilitu a serióznost;
  • splnění podmínek ve vyhlášeném výběrovém řízení na služební místo, viz. https://szrcr.cz/cs/archiv-novinek/vyberova-rizeni/168-slu%C5%BEebn%C3%AD-m%C3%ADsto-odborn%C3%BD-rada-odboru-provozu-ikt-szr-%E2%80%93-id-30286905

Nabízíme:

  • služební poměr dle zákona č. 234/2014 Sb., služební zákon, ve znění pozdějších předpisů, v 13. platové třídě (dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů);
  • osobní ohodnocení;
  • finanční odměny za výkon;
  • 25 dní dovolené;
  • 5 dní služebního volna (sick day);
  • až 6 dní služebního volna k individuálním studijním účelům;
  • pružnou služební dobu;
  • služební notebook a mobilní telefon;
  • stravenky v hodnotě 110 Kč nebo možnost stravování přímo v sídle SZR;
  • možnost bezplatného navštěvování sportovišť, posilovny a bazénu Ministerstva vnitra;
  • moderně vybavené pracoviště v Praze s dobrou dopravní dostupností;
  • možnost zajištění ubytování v Praze;
  • průběžné vzdělávání.

Termín nástupu: Nástup je možný od 1. 10. 2020

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 20. 8. 2020.

Společnost
Správa základních registrů
Adresa
Na vápence 915/14, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Úředník, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.