Náplň práce:

· nastavení parametrů a seřízení vstřikovacích lisů dle technických požadavků

· evidence a řešení závad

Požadujeme:

· výuční list

. technickou zdatnost

· zodpovědnost

· ochotu pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme:

· zajímavou práci v mezinárodní rodinné společnosti

· pracovní poměr na dobu neurčitou

· nástup možný ihned

· možnost profesního růstu

· skvělý tým kolegů

· příjemné pracovní prostředí

Společnost
TECMAPLAST CZ, s.r.o.
Adresa
Kněžnice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Chemický průmysl, Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Elektromechanik, Mechanik, Technik ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.