Jsme Moravské naftové doly, MND a.s. největší těžební společnost ropy a plynu v České republice, člen silné investiční skupiny KKCG. Od začátku roku 2014 nabízíme českým domácnostem zemní plyn a elektřinu jinak než trh. Naše nabídka je výhodná nejen cenou, ale i podmínkami – chceme posouvat zažité, bořit mýty, být féroví. V naší nabídce nenajdete žádné skryté sankce, fígle či podmínky pod čarou. Nevyužíváme podomní prodejce. Jsme jiní a zákazníci to oceňují – MND je mezi novými dodavateli co do počtu získaných nových zákazníků plynu již dva roky po sobě nejrychleji rostoucí firmou na trhu.

Do našeho týmu v Praze nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Business Development Manager

Náplň práce:

práce na nových akvizičních projektech MND,
akvizice nových obchodních partnerů
designace řešení pro naše obchodní partnery
vedení projektů, které budou hýbat celým energetickým trhem

Požadujeme:

prezentační dovednosti (hardskills i softskills)
schopnost samostatně navrhovat nová řešení a spolupracovat s kolegy i partnery na jejich realizaci
schopnost analyzovat projekt a agilně reagovat
zkušenosti s akvizicí v B2B, cit pro obchod

profesní zkušenosti z energetiky nejsou podmínkou, ale vítáme je

Nabízíme:

možnost budovat si kariéru v energetice s podporou značky a kreditu MND
zázemí nadnárodní skupiny KKCG
kvartální odměny nad rámec fixního platu

služební automobil i k soukromým účelům
možnost práce na Home Office a celá řada benefitů

Místo výkonu práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě zájmu posílejte motivační dopis a profesní životopis v českém jazyce.

Společnost
MND a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel