Jsme zaměstnavatel s více než dvacetiletou tradicí.
Neustále se dynamicky rozvíjíme.
Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme přesné plastové výlisky s vysokou přidanou hodnotou pro automobilový průmysl.
Jednáme férově a na nic si nehrajeme.
V našem týmu rádi přivítáme nové kolegy/ně.

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ

NABÍZÍME:

- nadstandardní mzdové ohodnocení - prémie, odměny,
příplatky (za noční směnu 20%, odpolední směna 5 Kč/hod)

- osobní ohodnocení

- odměnu vedoucího

- 25 dnů dovolené

- příspěvek na dojíždění

- příspěvek na závodní stravování

- příspěvek na občerstvení na pracovišti

- vlastní kantýna a jídelna

NÁPLŇ PRÁCE:

- seřizování vstřikovacích lisů a periferních zařízení používaných ke vstřikování plastů,

- provádění montáže a demontáže vstřikovacích forem na vstřikovacích lisech dle pokynů mistra směny,

- dodržování výrobních parametrů dle platné technologické karty,

- rozjezd nové výroby dle výrobní dokumentace včetně provedení příslušných záznamů,

- operativní údržba strojů a nástrojů během výroby.

POŽADUJEME:

SOU strojní nebo elektro, výhodou jsou zkušenosti se seřizováním vstřikovacích lisů, montáží a demontáží vstřikovacích forem, řidičský průkaz sk. B, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost, ochota pracovat v 3 směnném provozu.

Technicky zdatné uchazeče zaškolíme.

PRACOVIŠTĚ:

Nivnice

Společnost
Teknia Uhersky Brod, a.s.
Adresa
U dvora 1090, Nivnice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Teknia Uhersky Brod, a.s., Lenka Juříková
Rybářská 2330, 68801 Uherský Brod, Česká republika
572 610 652, 727 825 224