Praga Medica je jedna z nejvýznamnějších evropských agentur zaměřená na oblast zdravotní turistiky (asistovaná reprodukce, plastická chirurgie a bariatrie, oční chirurgie, stomatologie apod.).
Za 10 let naší existence jsme vyvinuli a stále rozšiřujeme unikátní byznys model založený na mezinárodním zprostředkování lékařských služeb a pomoci zahraničním zákazníkům. Tým našich obchodníků/konzultantů k vysoce kvalitní práci českých lékařů přidává špičkový servis a péči o klienty zejména z anglicky a německy hovořících zemí.
Navýšení kvality života a mnohdy splnění snů našich klientů je odměnou nejen pro ně, ale po hluboce lidské stránce i pro náš tým.

Marketing content specialist with excellent EN (part time)

Máte skvělou angličtinu, rádi tvoříte texty, vyznáte se v marketingových nástrojích? Láká Vás zdravotní problematika? Chcete pracovat pro firmu se silným posláním? Pak neváhejte a pošlete nám své CV.

Jaká bude Vaše náplň práce:

* budete zodpovídat za komunikační kanály firmy směrované na zahraniční trh, vše v angličtině

* vaší úlohou bude kreativní psaní článků, korekce textů, přispívání do online diskusí a správa sociálních sítí

* také budete tvořit a upravovat obsah našeho webu, připravovat newslettery

* budete rozvíjet vztahy s našimi ambasadory v zahraničí

* postaráte se o naše placené profily a správu klientských referencí

* budete spolupracovat na rozvoji brandu a marketinkové strategii

* budete úzce spolupracovat s marketingovým týmem a produktovými specialisty

Jste vhodným kandidátem, pokud:

- máte perfektní angličtinu, ideálně s pracovní zkušeností v anglicky mluvící zemi

- píšete hezké marketingové a obchodní texty

- máte zkušenost s online marketingem a SEO

- máte cit pro cizí kulturní prostředí a uplatňujete standardy pro komunikaci v zahraničí

- rádi tvoříte nové věci, máte dobré organizační schopnosti, zodpovědnost je Vám vlastní

Co Vám nabízíme:

-> dlouhodobé uplatnění ve velmi zajímavém oboru ve stabilní, rostoucí společnosti

-> samostatnou kreativní práci, velký prostor pro vlastní nápady a zkoušení nových věcí

-> možnost využít cizí jazyky v mezinárodním prostředí

-> podporu kolegů, jazykové a další vzdělávání

-> flexibilní pracovní režim s možností kratšího úvazku a práce z domova

-> pohodový a stálý tým, příjemné pracovní prostředí s výbornou dostupností MHD

-> spolupráci na živnostenský list

Společnost
PRAGA MEDICA HEALTHCARE s.r.o.
Adresa
Plzeňská 155/113, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista PR, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

PRAGA MEDICA HEALTHCARE s.r.o., Lidmila Vrzalová
604 181 979