Formel D je poskytovatel služeb pro automobilový průmysl a působí na celém světě. Vyvíjíme obecně uplatnitelné koncepce, ale i individuální řešení na míru pro všechny části hodnotového řetězce automobilového průmyslu – od vývoje přes výrobu až po poprodejní servis.
Společnost Formel D byla založena v roce 1993 a sídlí v Troisdorfu poblíž Kolína nad Rýnem. Dnes zaměstnáváme přes 12 000 lidí 45 národností ve více než 90 lokalitách v 22 zemích. Vášeň nás žene vpřed, profesionalita nás nutí vyniknout a týmový duch nám zajišťuje úspěch. Pracujeme v samotném jádru průmyslu, který nás každý den posouvá kupředu.

Tvorba obsahu v redakčním systému

Co vás čeká

  • zajištění a shromáždění veškerých informací, které jsou nutné pro vytvoření návodu k obsluze
  • zpracování získaných informací v českém jazyce v XML editoru v modulárním redakčním systému dle metodiky objednatele
  • testování popisovaných prvků na voze
  • tvorba obrázků a symbolů
  • zpracování meta dat pro individualizaci návodu k obsluze
  • tvorba interaktivních obrázků
  • zajištění kvality textů a obrázků (lektorát)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • prokazatelné znalosti a zkušenosti s poskytováním služeb v tvorbě palubní literatury v oblasti automotive
  • výborná znalost českého jazyka (stylistika, gramatika)
  • komunikativní schopnost domluvit se v anglickém jazyce
  • umíte si aktivně vyhledat informace nutné pro práci
  • jste flexibilní a nehroutíte se při práci pod tlakem
  • pečlivost a samostatnost

Výhodou bude, pokud budete umět

Předchozí zkušenost v redakčním systému Cosima Enterprise

Co vám můžeme nabídnout

  • Pestrou a aktivní práci
  • Milý pracovní kolektiv
  • Zaškolení do programu Cosima Enterprise
  • Možnost pracovat v mezinárodní expandující společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Zázemí dlouhodobě prosperující firmy
  • Příspěvky na jazykové kurzy, Stravenky v hodnotě 100kč

Společnost
Formel D Česká republika s.r.o.
Adresa
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik, Novinář, publicista, redaktor, Šéfredaktor, Editor, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Formel D Česká republika s.r.o., Dominik Forrester
Operation Recruitment & HR Marketing
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.