Jsme přední designérskou společností v oboru retail in-store designu a vybavení značkových prodejen s vlastním designem, vývojem a výrobou.

OBCHODNĚ-PROJEKTOVÝ MANAŽER SE ZNALOSTÍ JAZYKŮ

Pro vytěžení a rozvíjení obchodních příležitostí a pro řízení projektů v konkrétním regionu EU nebo zákaznickém segmentu hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří dokážou kombinovat obchodní zkušenosti a dovednosti, tah na branku, schopnost dobře plánovat a organizovat svoji práci, koordinovat jednotlivé obchodní a projektové aktivity s příjemným a profesionálním vystupováním.

Hlavním předpokladem není zkušenost v našem oboru, ale chuť tvořit a organizovat efektivní řešení v úzké komunikaci se zákazníkem, operativně se rozhodovat a usilovat o kvalitní a kreativní výsledek. Hledáme kolegy, kteří umí navazovat a rozvíjet dlouhodobé partnersko-obchodní vztahy a kteří jsou kreativní a dostatečně vytrvalí, aby dokázali svoje obchodní cíle a projekty dotáhnout do úspěšného konce.

Jako samozřejmost předpokládáme osobní odpovědnost, etické chování, vysokou pracovní morálku a schopnost podporovat kvalitní vztahy uvnitř společnosti. Předpokladem každého kandidáta jsou také standardní požadavky dnešní doby: znalost práce na PC, řidičský průkaz… atd.

Důležitým předpokladem pro práci na této pozici je velmi dobrá úroveň znalosti minimálně jednoho světového jazyka (EN, DE, FR, IT, ŠP), ochota cestovat a schopnost pohybovat se samostatně v zahraničí.

Hlavní činnosti:

· Řízení a koordinace obchodních projektů, a to jak se zákazníky, tak s interními týmy

· Pravidelná komunikace se zákazníky a interními týmy

· Koordinace a řízení jednotlivých projektových částí a aktivit

· Zajišťování klíčových etap a aktivit v rámci projektů

· Odpovědnost za naplnění osobního obchodního plánu

· Prevence a řešení problémů a krizových situací

· Sběr a předávání námětů vedoucích ke zlepšení služeb a schopností společnosti UNIBON

· Reporting vedení společnosti.

Kvalitním kandidátům jsme připraveni nabídnout zajímavou pracovní a profesní příležitost, zajímavý plat (po prokázání schopností a dovedností až 70.000 Kč), práci v atraktivním oboru a v přátelském týmu, který jde za stejným cílem.

Každého ze zájemců předem žádáme, aby se velmi podrobně seznámil s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na www.unibon.cz, kde zcela jistě získá o náplni společnosti lepší přehled. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit.


Informace o pozici

Společnost
UNiBON spol. s r.o.
Adresa
Pražská 1957, Slaný
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 49 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Project Manager, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel