Co vás čeká

• Reporting vedení společnosti

Kontrola ziskovosti zakázek
Správa dotační agendy
Správa daňové agendy společnosti
Zpracování kalkulací
• Ekonomické vyhodnocování výběrových řízení na nákup/ opravu majetku

• Vytváření rozpočtů pro jednotlivá oddělení skupiny

• Sledování potenciálních finančních rizik a jejich diverzifikace

• Komunikace s bankami a dalšími institucemi

• Správa agendy pojišťovnictví

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Máte vysokoškolské vzdělání ekonomického směru s minimálně pětiletou zkušeností z obdobné pozice

• Umíte komunikovat, máte podnikatelské myšlení a rozumíte tomu, jak to ve světě financí a bankovnictví chodí

• Máte analytické, rozhodovací a řídící schopnosti

• V Excellu jste jako doma a ovládáte i další nástroje Microsoft Office

Výhodou bude, pokud budete umět

• praxe v oboru, když je potřeba, domluvíte se anglicky, jste aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout

25 dní dovolené, odměny za zvýšenou činnost, sickday a závodní stravování

Společnost
Výzkumný ústav stavebních hmot,a.s.
Adresa
Hněvkovského 30/65, Brno – Komárov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Výzkumný ústav stavebních hmot,a.s., Renata Šulcová
721 164 205