Hledáte změnu? Máte zkušenosti na obdobné pozici v FMCG sektoru? Chcete mít volnou ruku a možnost realizovat se? Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Implementace marketingové strategie značky
  • Zodpovědnost za rozpočet značky
  • Management kreativních a mediálních agentur
  • Podpora při zavádění nových produktů (včetně spousty ochutnávek)
  • Technická implementace novinek v rámci informačních systémů firmy
  • Příprava podpory prodeje ve formě obchodních prezentací a POS materiálů
  • Samostatné vedení projektů
  • Úzká spolupráce se všemi ostatními odděleními (výroba, finance, logistika, …)

Požadujeme:

  • 2 - 3 roky zkušeností v marketingu ideálně v FMCG
  • Spousta energie a smysl pro humor
  • Odolnost vůči stresu a dynamicky se měnícímu prostředí
  • Logické a analytické schopnosti
  • Efektivní komunikační dovednosti
  • Znalost MS Office

Nabízíme:

  • Perspektivní zodpovědné zaměstnání ve stabilní společnosti s otevřenou firemní kulturou
  • Odborný a kariérní rozvoj
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Hlavní pracovní poměr
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Možnost občasného homeoffice

Společnost
People Dynamic s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Marketing, Brand manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

People Dynamic s.r.o., Lucie Novotná