Již 22 let se zabýváme vývojem a provozem komunikačních a obchodních platforem, návrhem a vývojem mobilních aplikací, integrací, provozem řešení a souvisejících služeb a rozvíjení vlastních produktů. Jsme hrdým členem Etnetera Group.

IT Key Account Manager

Moc rádi bychom do našeho portfolia klientů přivítali další - větší a komplexnější.

K ruce bychom proto potřebovali nového, samostatného kolegu, který má zkušenost s vývojem SW na míru a dokáže si na věci udělat vlastní názor a nebojí se ho prosadit.

Souhlasíš s tím, že dlouhodobá spolupráce je lepší než jeden velký kšeft a pak potopa? V tom případě zbystři!

Náplň tvé práce:

  • Navazování a budování pevných vztahů s klienty.
  • Do vínku dostaneš dané portfolio klientů. Nezačínáš na nule, nemusíš od prvního dne běhat po trhu a shánět nové leady.
  • V Etneteře budeš mít svobodu v Tvém rozhodování - jakým směrem se bude ubírat Tvá obchodní činnost je jen na Tobě.
  • Tvými parťáky budou nejen kolegové z obchodního týmu, ale také analytici, se kterými budeš v úzkém kontaktu.
  • Věříme, že budeš s ostatními v týmu šiřit dobré jméno Etnetery.
  • Vyhrávání výběrových řízení .

Co bys měl mít, umět a znát:

  • Komunikace a vyjednávání je pro Tebe denní chléb již několik let.
  • Řešení problémů máš v malíku třeba i se C-level manažery.
  • Pohybuješ se v oblasti businessu, financí a máš přehled o tématech na trhu.
  • Rozvíjení korporátních klientů z oblasti FSI, utility, automotive.
  • Akviziční aktivity.
  • Velmi dobrá znalost prostředí software vývoje (web & mobile).
  • Znalost datové analytiky a digitálního marketingu výhodou.

Na co se můžeš těšit:

  • Jsme dost neformální a umíme si ze sebe udělat legraci.
  • Jedinečnou kulturu, přátelský kolektiv a všudypřítomnou možnost volby.
  • Notebook a OS dle Tvé volby, polohovací stůl, Multisportku, stravenkovou kartu, příspěvek na jazykové vzdělávání a další benefity, ze kterých si vybereš dle své preference.
  • Zázemí pro sportovce (sprchy, kolárna, malá tělocvična).
  • Do práce si můžeš vzít i svého psa.
  • Po 10ti letech ve firmě dostaneš 100 000 Kč na dovolenou snů.

Zdá se ti, že by to mohlo fungovat? Držíme ti místo!

Společnost
Etnetera a.s.
Adresa
Jankovcova 1037/49, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel