Kdo jsme a co děláme?
Společnost Insolvence 2008, a.s. je dynamicky se rozvíjející IT a poradenská firma, která přináší jedinečnou službu − informační systém Insolvenční správce®.
Společnost se dále zabývá organizací odborného vzdělávání pro insolvenční správce, kde se opíráme o zkušenosti právníků, odborníků v oblasti insolvenčního práva, a především samotných insolvenčních správců.

Grafik/marketér

Zajímáš se o marketing? Chtěl/a bys získat praxi v tomto oboru? Hledáme novou posilu do týmu, která ovládá práci s InDesignem a bude se podílet na marketingových aktivitách společnosti.

Náplň práce:

  • grafický návrh firemních tiskovin
  • administrativní práce
  • korektury textů, event.. psaní nových textů
  • pomoc s přípravou podkladů pro aktuální kampaně, školení a semináře
  • pomoc s realizací seminářů a konferencí, zajištění na místě
  • komunikace pomocí hromadných komunikačních kanálů – blog, email, web apod.

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání
  • práce v programu InDesign podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B, dobrý řidič/ka
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • ochota získávat nové zkušenosti a rozvíjet se
  • dobrá úroveň znalosti českého jazyka – slovem i písmem
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • rozvoj v oblasti marketingu
  • kancelář v centru Brna
  • zaškolení
  • firemní benefity
  • nástup možný ihned.

Společnost
Insolvence 2008, a.s.
Adresa
Kopečná 231/10, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Grafik, Marketingová komunikace, Specialista PR, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.