G4S Secure Solutions (CZ), a.s. je významnou společností s vedoucím postavením na trhu bezpečnostních služeb.
Byla založena v říjnu roku 1990 v Praze a je součástí nadnárodního holdingu Group 4 Securicor operujícího ve většině zemí světa.
Zázemí velké a silné společnosti dává možnost osobního a odborného růstu každému zaměstnanci, kterých má firma více než dva tisíce.

V současné době hledáme uchazeče/čky na pozici :

SERVISNÍ TECHNIK / PRAHA

Pro pracoviště v Praze a Středočeském kraji - hledáme vhodné uchazeče na pozici "SERVISNÍ TECHNIK"

Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s., zabývající se instalací a servisem elektronických bezpečnostních systémů, hledá vhodného uchazeče na pracovní pozici SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce:

servis, instalace, programování elektronických bezpečnostních systémů - PZTS (EZS), EPS, ACS, CCTV,MR
výhodou minimálně vyhláška 50/78 Sb §6,(§9 výhodou)
vhodné i pro absolventy VŠ, SPŠ

Nabízíme:

zajímavou a perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti
zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
odpovídající mzdové ohodnocení, možnost profesního růstu
práce s moderními technologiemi
mobilní telefon, Notebook
velkou míru samostatnosti a zodpovědnosti ve svěřené oblasti

po zapracování přidělení služebního auta, mobilního telefonu

nástup možný IHNED

Požadujeme:

min.SŠ vzdělání v oboru elektro (slaboproud)
dobrý zdravotní stav (práce ve výškách)
samostatnost a zodpovědnost
praxe v oblasti instalace a servisu elektronických zařízení PZTS (EZS), EPS, ACS, CCTV,M

Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt:

Ing. Ivana Slavíková mobil: +420 724 793 669

Společnost
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Adresa
Na Košince 2257/9, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Pracovník ostrahy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Ivana Slavíková