Naším klientem je mezinárodní farmaceutická společnost zajišťující moderní, kvalitní, originální léky. Do svého týmu hledá kandidáta na pozici:

Junior Product Manager/KAM - řetězce, distribuce - OTC, Rx

Náplň práce

- zodpovědnost za vytváření marketingové strategie svěřené produktové řady
- OTC, SF portfolio v oblasti dermatologie, oftalomologie, speciální výživy, 1 Rx produkt v oblasti imunologie
- plánování a koordinace promočních aktivit, jejich vyhodnocování, analýzy
- jednání s lékárenskými řetězci a distributory
- pravidelný kontakt s KOLs, spolupráce na odborných publikacích

Požadavky:

- vzdělání VŠ
- zkušenosti na pozici Product Manager pro OTC nebo KAM (řetězce, distribuce) velkou výhodou
- výborné komunikační dovednosti, aktivní naslouchání
- pozitivní, energická osobnost s velkou motivací
- aktivní znalost PC (Word, Excel, Powerpoint)
- bydliště Praha a okolí (kanceláře v Praze)
- aktivní znalost AJ podmínkou

Nabízíme:

- atraktivní práci u významné společnosti s originálními produkty
- příjemné pracovní prostředí, velkou míru samostatnosti, možnost seberealizace
- týden sick days, další dny volna (bridge days) při svátcích ve čt, stravenky/diety, služební auto, PC, telefon
- zajímavé platové ohodnocení, bonusy v závislosti na dosažených výsledcích, 1.smlouva na dobu určitou, po roce prodloužení na DN

V případě Vašeho zájmu o pozici při splnění uvedených kritérií, pošlete prosím do týdne Váš strukturovaný životopis a motivační dopis. Životopis můžete poslat také přes odpovědní formulář na www.havlikstejskal.cz. Interview s kandidáty realizujeme po telefonické dohodě v Praze.

Společnost
Havlík & Stejskal s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Farmacie, Brand manager, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

602 238 369