Společnost ZVVZ GROUP je jednou z největších strojírenských společností v Jihočeském kraji s téměř 70 letou tradicí. ZVVZ MACHINERY a.s., člen skupiny ZVVZ GROUP je obchodně výrobní společnost, která vlastní know how a realizuje dodávky ventilátorů, přepravníků, tlakových nádob, klapek, ocelových konstrukcí, klimatizačních potrubí apod. ZVVZ-Enven Engineering, a.s. je obchodně engineeringovou firmou se zaměřením na realizaci kompletních projektů a dodávek zařízení na odlučování a odprašování tuhých a plynných znečišťujících látek z technologických a energetických plynů. ZVVZ-Enven Engineering, a.s. dále realizuje kompletní dodávky klimatizačních a větracích zařízení pro jaderné elektrárny, klimatizaci budov, větrání dolů, tunelů a metra.

Obchodník

Náplň práce:

  • aktivní komunikace se zákazníky - získávání nových zakázek
  • zpracování nabídek a návrhů obchodních smluv
  • spolupráce na tvorbě technických návrhů řešení včetně kalkulací
  • vedení a koordinace obchodních případů
  • komunikace a spolupráce s kolegy z ostatních útvarů (Nákup, Právní oddělení, Realizace, Technika, Výroba)

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ technického/obchodního směru
  • zkušenosti v obchodní činnosti a technické znalosti
  • pokročilá znalost anglického jazyka (ruský nebo německý jazyk výhodou)
  • aktivní a zákaznicky orientovaný přístup, odolnost vůči stresu
  • organizační a řídící schopnosti
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • ochotu cestovat, řidičský průkaz sk. B

Společnost
ZVVZ a. s.
Adresa
Sažinova 888, Milevsko
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Středně pokročilá), Ruština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, 13. plat
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Výroba a průmysl, Obchodní zástupce, Project Manager, Manažer prodejního týmu, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel