Náplň práce:

· analýza evropských energetických trhů se zaměřením na energetický, plynárenský a ropný průmysl a obchod s emisními povolenkami

· vývoj matematických modelů pro simulaci nabídky a poptávky, cen komodit, optimalizaci provozu elektráren, obchodování na energetických burzách, atd.

· podpora obchodníků (traderů) – formulovat, upřesnit a zpětně ověřit jejich obchodní nápady a strategie

· úzká spolupráce v rámci skupiny EPH na různých analytických úkolech

Požadujeme:

· VŠ se zaměřením na matematiku/energetiku/IT

· vynikající analytické schopnosti

· znalost programování výhodou (např. Matlab, Java, VBA, R, atd.)

· znalost MS Office s důrazem na MS Excel

· schopnost a chuť pracovat v neustále se měnícím prostředí plném výzev

· vysoká míra vnitřní motivace

· znalost anglického jazyka

· znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme:

· motivační finanční ohodnocení a atraktivní bonusový systém

· příležitost k vašemu dalšímu růstu a rozvoji v mezinárodním prostředí

· zázemí silné stabilní společnosti

· přátelský a neformální tým mladých lidí

· flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy a další zaměstnanecké výhody

Společnost
Lidé a Příležitosti s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura