FOKUS optik a.s.
Tradiční česká firma, společnost FOKUS optik, jednička v oblasti oční optiky a péče o zrak v České republice, disponuje v současnosti nejrozsáhlejší sítí očních optik. Provozujeme 90 prodejen ve více než 45 městech po celém Česku.

Optometrista - České Budějovice

Optometristka/ Optometrista

Absolvoval jsi vzdělání v oblasti optometrie?

Rád mluvíš s novými lidmi?

Chtěl bys mít odborného mentora v osobě uznávané kapacity v oboru optiky?

Pokud jsi se v popisu našel, čti dál! Jednička na trhu oční optiky, Fokus oční optika, hledá mladé nebo zkušené optometristy do svých moderních prodejen.

Hlavní náplní práce je odborné, ale zároveň přívětivé poradenství našim zákazníkům. Podstatný je pro nás pro klientský přístup, čili zákazník je u nás na prvním místě. Pro zdokonalování se v této oblasti a růst po odborné stránce ve světě optiky máme pro zaměstnance vypracovanou Fokus akademii. Od nástupu se Ti budou věnovat naši experti a odborný mentor s mnohaletými zkušenostmi ve světě optiky.

Benefity i finanční ohodnocení tak odrážejí tvou snahu a přístup k práci. Čím lépe se daří tobě, tím lépe se daří firmě, a naopak.

Ve věcech plánování docházky, dovolených či dalších otázkách se umíme vždy flexibilně dohodnout. Pokud máš chuť se učit, stát se také špičkou v oboru a guru pro své zákazníky, už neváhej a pošli nám svůj životopis!

Náplň práce:

• měření zraku a aplikace kontaktních čoček

• nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek

• poradenství zákazníkům s výběrem brýlí

• administrativní práce spojené s chodem optiky

Nabízíme:

• stabilní práci u jedničky v oboru oční optiky

• přátelský tým kolegů s profesionálním přístupem

• práci na dobu neurčitou v české společnosti, která není řízena ze zahraničí

• vzdělávací programy

• finanční příspěvky na kongresy a školení

• možnost podílet se na růstu společnosti

• zaškolení se do systému společnosti

• zaměstnanecké benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, penzijní připojištění, služební telefon i pro soukromé účely, výhodné ceny na mobilní telefony)

• pracovní smlouvu na dobu neurčitou

• nástup možný ihned nebo dle dohody

• zajímavé finanční ohodnocení, odměny za nadstandardní pracovní výkony, roční odměny

• optometristce/optometristovi, který by byl ochotný cestovat nabízíme finanční příspěvek na dopravu a mzdový bonus

Požadujeme:

• vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie, případně adekvátní vzdělání v tomto oboru

• aktivní přístup, komunikativnost, příjemné vystupování

• ochotu učit se nové věci, které Vás budou určitě bavit

• zkušenost s prodejem výhodou, není ale podmínkou, rádi Vás zaškolíme

Nástup je možný ihned.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se Vám určitě ozveme zpět. Těšíme se na Vaše nadupané zkušenosti a případné osobní setkání.

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti.Vážíme si každý jeden životopis. V případě, že se rozhodneme pro jiného uchazeče, nezoufejte, budeme rádi, když nás budete sledovat i nadále na naší stránce https://fokusoptik.cz/kariera/ nebo na facebooku https://www.facebook.com/fokus... a možná Vás osloví jiná pozice.

V případě, že jste nenašli nabídku, která by Vás zaujala, ale i tak si myslíte, že patříte k nám do FOKUS-u, neváhejte se nám i přesto ozvat a společně se s Vámi popovídáme o dalších možnostech

Adresa
České Budějovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Optik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

FOKUS optik a.s., Dáša Litvíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.